Strona główna Wiadomości Policja łańcucka podsumowała działania Wszystkich Świętych 2022

Policja łańcucka podsumowała działania Wszystkich Świętych 2022

137
0

Łańcuccy policjanci zakończyli trwające od 28 października do 2 listopada, działania związane z dniem Wszystkich Świętych. Przez 6 dni funkcjonariusze odnotowali 11 zdarzeń drogowych. Na szczęście we wszystkich przypadkach skończyło się tylko na uszkodzonych pojazdach.

Wczoraj, łańcuccy policjanci zakończyli trwające od piątku działania pn. „Wszystkich Świętych 2022”. W tym czasie zwiększona liczba funkcjonariuszy czuwała nad bezpieczeństwem zarówno na głównych szlakach komunikacyjnych jak też na lokalnych odcinkach dróg, zwłaszcza w pobliżu cmentarzy.

Pomimo zwiększonego natężenia ruchu, okres Wszystkich Świętych w powiecie łańcuckim przebiegł spokojnie. W ciągu tych 6 dni, funkcjonariusze pracowali przy 11 zdarzeniach drogowych. Na szczęście we wszystkich przypadkach skończyło się tylko na uszkodzonych pojazdach.

Oprócz funkcjonariuszy duży wpływ na bezpieczeństwo mieli również sami kierujący, którzy wykazali się cierpliwością i ostrożnością za kierownicą. Zwracali również uwagę na zmianę organizacji ruchu oraz sygnały i polecenia wydawane przez policjantów.