Strona główna Miasto Łańcut Konfederacja otwiera klub dla sympatyków w Łańcucie

Konfederacja otwiera klub dla sympatyków w Łańcucie

147
0

Lokalne struktury partii KORWiN zorganizowały konferencję na plantach, na której poinformowano o założeniu klubu partyjnego w Łańcucie.

Klub Konfederacji to nic innego jak zrzeszenie sympatyków, ludzi o poglądach wolnościowych, narodowych, konserwatywnych i patriotycznych – wyjaśnił Kacper Grabarz. Jak przedstawiają działacze, Konfederacja robi coś, czego nie zrobiła żadna partia wcześniej, a więc integruje swoich sympatyków.

Lider łańcuckich struktur KORWIN Wojciech Osiecki ogłosił utworzenie lokalnego Klubu Konfederacji, grupującego obecnie 15 członków oraz zaprosił sympatyków Konfederacji do zaangażowania się w tą inicjatywę poprzez stronę: https://konfederacja.pl/kluby/. Zapowiedział również spotkanie inaugurujące działalność łańcuckiego Klubu na końcówkę września.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego Wojciech Osiecki krytycznie oceniając sytuację polskiego szkolnictwa.

Apelujemy do dyrektorów o rozwagę w podejmowaniu decyzji. Życzymy cierpliwości, wytrwałości i nie podejmowania pochopnych decyzji – zaapelował Osiecki, a także z własnego doświadczenia opisał niepewny los studentów i praktykantów, mających zdobywać doświadczenie przed rozpoczęciem pracy w zawodzie.

Obudziliśmy się we wrześniu z tymi problemami, z którymi żegnaliśmy się w czerwcu. Przez wakacje zostało mało co zrobione – takimi słowami zakończył Wojciech Osiecki.

https://www.facebook.com/WojciechOsiecki97/posts/144318847362163