Strona główna Wiadomości PIJANA KOBIETA SPOWODOWAŁA KOLIZJĘ

PIJANA KOBIETA SPOWODOWAŁA KOLIZJĘ

201
0

Ponad promil alkoholu miała 45-letnia mieszkanka Rakszawy, która w piątkowy wieczór doprowadziła do kolizji. Kobieta straciła już prawo jazdy, a za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.
W piątek, tuż przed godz. 20 dyżurny łańcuckie komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na jednej z głównych ulic miasta. Jak ustalili przybyli na miejsce policjanci, kierująca pojazdem marki Honda nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzania z prawidłowo jadącym oplem. Na szczęście w tym przypadku skończyło się tylko na uszkodzeniu pojazdów.

Sprawcą zdarzenia okazała się 47-letnia mieszkanka Rakszawy. Kobieta przyznała się do spowodowania kolizji. Jednak nie było to jej jedyne przewinienie. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej ponad promil alkoholu w organizmie.

47-latka straciła już prawo jazdy, a jej pojazd trafił na strzeżony parking. Teraz kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

KPP Łańcut