Strona główna Wiadomości PIJANA KOBIETA SPOWODOWAŁA KOLIZJĘ

PIJANA KOBIETA SPOWODOWAŁA KOLIZJĘ

159
0

Ponad promil alkoholu miała 45-letnia mieszkanka Rakszawy, która w piątkowy wieczór doprowadziła do kolizji. Kobieta straciła już prawo jazdy, a za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.
W piątek, tuż przed godz. 20 dyżurny łańcuckie komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na jednej z głównych ulic miasta. Jak ustalili przybyli na miejsce policjanci, kierująca pojazdem marki Honda nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzania z prawidłowo jadącym oplem. Na szczęście w tym przypadku skończyło się tylko na uszkodzeniu pojazdów.

Sprawcą zdarzenia okazała się 47-letnia mieszkanka Rakszawy. Kobieta przyznała się do spowodowania kolizji. Jednak nie było to jej jedyne przewinienie. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej ponad promil alkoholu w organizmie.

47-latka straciła już prawo jazdy, a jej pojazd trafił na strzeżony parking. Teraz kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

KPP Łańcut

Poprzedni artykułZBIÓRKA STARYCH FOTOGRAFII!
Następny artykułNiepodległościowy wieczór słowno-muzyczny w łańcuckim Zamku