Strona główna Wiadomości II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR KOMENDANTA

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR KOMENDANTA

216
0

W sobotę odbył się II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie. W kategorii mężczyzn I miejsce zajął Robert Komorowski policjant rewiru dzielnicowych, a wśród kobiet Julia Żygadło.

Zawody zorganizowane przez Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie nadkom. Andrzeja Żygadło odbyły się po raz kolejny na obiekcie MOSIR Łańcut. Po uroczystym otwarciu z regulaminem turnieju zapoznał uczestników Jan Jabłoński, który był również głównym sędzią zawodów. Uczestnicy startowali w II kategoriach: mężczyźni i kobiety.

W zawodach wzięli udział policjanci oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowe Policji w Łańcucie wraz z rodzinami, emerytowani funkcjonariusze oraz osoby zaprzyjaźnione z łańcucką jednostką. W kategorii kobiet najlepsza okazała się Julia Żygadło. II miejsce wywalczyła Anna Czarnota, natomiast III miejsce przypadło Małgorzacie Sieradzkiej.

W kategorii mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się debiutujący w turnieju st. asp. Robert Komorowski, który nie przegrał żadnego meczu. II miejsce zajął Prokurator Rejonowy Marek Jękot, III natomiast wywalczył emerytowany funkcjonariusz Grzegorz Puszkarz.

Puchary oraz medale zwycięzcom wręczyli gospodarze turnieju: Komendant Powiatowy Policji w Łańcucie nadkom. Andrzej Żygadło, Burmistrz Miasta Łańcuta Stanisław Gwizdak, Dyrektor MOSIR Łańcut Jerzy Hałka oraz Wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Rzeszowie Krzysztof Filip. Każdy z uczestników zawodów otrzymał pamiątkowy dyplom. Na koniec wszyscy pogratulowali zwycięzcom i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji i przeprowadzenie turnieju Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie kieruje do dyrektora MOSIRu Jerzego Hałki, sędziego Jana Jabłońskiego oraz fundatora nagród Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policji w Rzeszowie.