Leżajska firma walczy z COVID-19

Pandemia rozwija się w Polsce w dość szybkim tempie, przekroczyliśmy już ponad 1000 os. zarażonych. Bywając w sklepach spotkać można osłonięte folią stanowiska kasowe. W taki sposób sklepikarze walczą z pandemią a środki te nie zawsze są praktyczne i skuteczne. 

Osłona wysyłana jest do łatwego, samodzielnego montażu. Skraca to nasz czas realizacji i pozwala nam szybciej wysyłać maski do Państwa!

Zamówienia realizujemy w kolejności ich złożenia.

Jako nieliczni wystawiamy dokumenty z odroczonym terminem płatności dla Instytucji Państwowych, Służb Mundurowych, Organów Władzy, Gmin i Powiatów.

Instrukcja złożenia jest wysyłana z osłoną!

Przyłbica ochronna model MOV-E1

  • elastyczna osłona z przezroczystego tworzywa odporna na środki dezynfekujące zawierające alkohol, zabezpieczona folią ochronną dwustronnie
  • wielokrotnego użytku,
  • regulowany obwód z profilowanym zatrzaskiem,
  • lekka i ergonomiczna
  • można ją nosić z okularami!
  • zmniejsza możliwość kontaktu z bakteriami, zarazkami, wirusami,

UNIWERSALNY ROZMIAR – szerokość osłony mierzonej przed złożeniem 380x225mm, opaska na głowę z zakresem regulacji do 65cm obwodu

Producent: MOVE360 (Polska) https://www.facebook.com/reklamarzeszow/

https://allegro.pl/uzytkownik/PLEXI-WOOD?bmatch=al-product-cl-eyesa2-engag-dict-ctx-gl-53-uni-1-4-0326

 

Konkurs na kartkę wielkanocną

Burmistrz Miasta Łańcuta zaprasza dzieci i młodzież z łańcuckich szkół podstawowych do udziału w konkursie na kartkę
wielkanocną.

Tym razem proponujemy Wam udział poprzez przesłanie Waszych pięknych prac drogą elektroniczną na adres mailowy:
📧 miastolancut@gmail.com.
Może to być zdjęcie (dobrej jakości) lub skan pracy wraz z podpisanym załącznikiem nr 1 do regulaminu.
 
👉 Format prac: 15cmx21cm lub max A4 (nie większy)
👉 Prace można wykonać w dowolnej technice plastycznej.
👉 Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę.
👉 Każda praca powinna być wykonana przez jednego autora.
 
Szczegóły znajdziecie w –> regulaminie!

G2A przekaże szpitalowi w Łańcucie sprzęt do walki z koronawirusem. Do inicjatywy dołączają kolejne firmy

Dwa kardiomonitory oraz najpotrzebniejsze środki służące do ochrony personelu zakupi G2A.COM na potrzeby szpitala w Łańcucie. Swoją pomoc zaoferowali także przedsiębiorcy z Podkarpacia.

Oprócz sprzętu G2A razem z innymi firmami dostarczy szpitalowi także wiele jednorazowych przedmiotów służących zarówno pacjentom, jak i personelowi.

Szpital im. Świętego Michała Archanioła został wyznaczony jako pierwsza linia frontu w walce z koronawirusem w województwie podkarpackim.

– Ochrona przed obecną pandemią to teraz najważniejszy dla nas temat – mówi Bartosz Skwarczek, prezes G2A. – Jako przedsiębiorcy bardzo dużo zawdzięczamy lokalnym społecznościom, więc czujemy się zobowiązani do niesienia skutecznej i mądrej pomocy. Stąd też ściśle współpracujemy ze szpitalem i firmami z województwa, by przekazane przez nas sprzęt i przedmioty spełniły najbardziej palące potrzeby. Zachęcamy każdego, kto tylko może, do dołączenia do tej inicjatywy – dodaje.

– Przed nami niesamowicie ważne zadanie – mówi Łukasz Wais, prezes zarządu Centrum Medycznego w Łańcucie. – Pracują tutaj wybitni specjaliści, którzy mają teraz ręce pełne roboty. Czym więcej odpowiedniego sprzętu, tym skuteczniej mogą leczyć potrzebujących. Dzięki wsparciu firm takich jak G2A jest to możliwe, za co jesteśmy bardzo wdzięczni – dodaje.

Na apel G2A o przyłączenie się do akcji odpowiedziały firmy działające w województwie podkarpackim. Udział już zadeklarowały specjalizujące się w technologiach informatycznych firmy PGS Software i Sagitum, producent kabli światłowodowych Fibrain, e-commerce Meble.pl, hotel Blue Diamond, właściciel N.G. Development Bartosz Cybulski, a na tym na pewno nie koniec. Rodzaj pomocy i dokładne zapotrzebowanie są teraz uzgadniane ze szpitalem w Łańcucie. G2A planuje też wesprzeć placówki w innych miastach w Polsce.

ź: UM Rzeszów

Potwierdzono kolejny przypadek koronawirusa w Powiecie Leżajskim

Na profilu #Burmistrzlezajska burmistrz leżajska poinformował, że po czterech dniach przerwy, w Powiecie Leżajskim potwierdzono kolejny przypadek koronawirusa. Jest to już DZIESIĄTA zarażona osoba z naszego regionu.

Burmistrz z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Leżajsku apelują już po raz kolejny:!

– ZOSTAŃCIE W DOMU
– UNIKAJCIE KONTAKTU Z INNYMI OSOBAMI

ZADBAJMY W TEN SPOSÓB O SIEBIE I SWOICH NAJBLIŻSZYCH.