Strona główna Wiadomości Dzieje się w powiecie łańcuckim! Informator wydarzeń

Dzieje się w powiecie łańcuckim! Informator wydarzeń [11-12 czerwca]

275
0

Ostatni domowy mecz Stali Łańcut w sezonie, spotkania o kulturze ludowej, czy pikniki. W naszym informatorze zawarliśmy najciekawsze wydarzenia zbliżającego się weekendu w powiecie łańcuckim.

SOBOTA 11.06:

O godzinie 13 rozpocznie się w Kosinie Moto Piknik. Impreza zorganizowana przez Nieformalną Grupę MotoCyklową z Kosiny przy udziale gminy Łańcut odbędzie się na stadionie Ludowego Klubu Sportowego „Dąb”. W programie wydarzenia: parada motocyklowa, konkursy, pokazy, koncerty.

O godzinie 17 w Łańcucie odbędzie się ostatni domowy mecz Stali w tym sezonie IV ligi Podkarpackiej:

Niedziela, 12.06:

Od godziny 13 do 17 kolejna możliwość zwiedzania chałupy Jana Raka w Husowie. O godzinie 16 odbędzie się spotkanie: „Jak się żyło na wsi w XIX wieku”.

O godzinie 14 pod grzybkiem w Woli Dalszej rozpocznie się piknik rodzinny. W programie część artystyczna przygotowana przez dzieci z przedszkola i szkoły. Impreza skierowana jest głównie do dzieci, którym zaoferowano szereg atrakcji w związku z obchodzonym niedawno Dniem Dziecka. Piknik zakończy zabawa taneczna. Podczas tego wydarzenia odbędzie się zbiórka na Polę Matuszek z Białobok.

Również o godzinie 14 w Łańcucie odbędzie się XIX Rodzinny Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych Powiatu Łańcuckiego.