Strona główna Miasto Łańcut Wysokie zwycięstwo Stali Łańcut w domowym meczu

Wysokie zwycięstwo Stali Łańcut w domowym meczu

588
0

Wynikiem 3:0 zakończył się mecz 11. kolejki IV ligi podkarpackiej. SPEC Stal Łańcut pewnie pokonała Lechię Sędziszów Małopolski, nie dając jej szans na zdobycie bramki.

W meczu przy Traugutta 11 350 zebranych kibiców mogło pierwszego gola ujrzeć już w drugiej minucie spotkania. Bramkę otwierającą mecz dla Stali zdobył Wojciech Reiman, do niedawna występujący w barwach Motoru Lublin.

Kolejną bramkę, już w drugiej połowie, również zdobył Reiman. Trzeci gol, który zamknął mecz, zdobył Patryk Wójcik.

SPEC Stal Łańcut – Lechia Sędziszów Młp. 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Reiman 2, 2:0 Reiman 65, 3:0 Wójcik 76.

Stal: Szpindor – Wójcik (90 Kołodziej), Cwynar, Kocój ż, Kardyś (88 Paczocha), Więcek (88 Kmuk), Majda ż (78 Mach), Reiman, Buć, Stopyra (81 Sowa), Tarała (68 Płocica). Trener Krzysztof Korab.

Lechia: Ćwiczak – Początek, Szewczyk, Kapłan ż, Lesiński – Mucha, Pyrdek, Jezuit – Janda, Ćwiczak ż, Wesołowski. Trener Piotr Kozioł.

Sędziował: Grabowski (Jarosław). Widzów: 350.