Strona główna Miasto Łańcut Wyruszył kajakiem w podróż dookoła Europy. Wspomóż jego podróż

Wyruszył kajakiem w podróż dookoła Europy. Wspomóż jego podróż

302
0

Łańcucianin Bartłomiej Walczak wyruszył 2 czerwca z Bratysławy w podróż kajakiem dookoła Europy. Po nieoczekiwanych problemach na trasie założył zrzutkę, by móc dokończyć swoją wyprawę.

Bartłomiej jest absolwentem Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim. W czasach szkolnych trenował zapasy w klubie LUKS Zieloni. Klub na swoim fanpejdżu opublikował wpis odnośnie wyczynu swojego adepta oraz zdjęcia z jego niezwykłej podróży:

Ambitny sportowiec przeżył na trasie trudne momenty. Został okradziony, a część jego sprzętu uległa zniszczeniu. By ukończyć wymarzoną wyprawę założył zrzutkę.

W opisie do niej napisał:

Cześć, nazywam się Bartek Walczak i zawsze stawiam poprzeczke wysoko, tym razem postawiłem sobie ambitny cel, opłynąć samodzielnie Europę kajakiem. 2 czerwca wyruszyłem rzeką Dunaj z Bratysławy na Słowacji na wyprawę do morza czarnego i dalej wzdłuż wybrzeża do Bułgarii. Mam zamiar płynąć dalej po kolei do Turcji, Grecji, Albanii, Włoch, Francji i Niemiec, moim celem jest powrót do polski kajakiem przez morza, kanały i rzeki. Niestety nieoczekiwane wydatki i problemy oraz awarie na trasie zmniejszyły mój budżet. Zbieram na dalszy ciąg mojej wyprawy kajakiem przez Europę, kwotę która uzbieram w całości przeznaczę na jedzenie oraz zniszczony lub skradziony sprzet podczas mojej dotychczasowej podróży. Proszę o udostępnianie zrzutki. Bardzo dziękuję.

Zachęcamy do wsparcia jego wyprawy poprzez wpłaty na utworzoną przez niego zbiórkę:

https://zrzutka.pl/kbngyh