Strona główna Gmina Łańcut Wypadek w Kraczkowej. Motocyklista i pasażerka w szpitalu

Wypadek w Kraczkowej. Motocyklista i pasażerka w szpitalu

286
0

Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w Kraczkowej. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili kierujący motocyklem i jego pasażerka.

Do wypadku z udziałem jednośladu doszło wczoraj przed godz. 15 w Kraczkowej. Drogą gminą motocyklem marki Yamaha jechał 19-letni mieszkaniec gminy Kraczkowa wraz z 18-letnią pasażerką. Jak wstępnie ustalili policjanci, na łuku drogi młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie jednoślad uderzył w betonowy przepust.

W wyniku zdarzenia ranny został zarówno motocyklista, jak i jego pasażerka. Oboje trafili do szpitala. Jak ustalili policjanci, 19-latek kierujący motocyklem nie miał prawa jazdy, a jego pojazd ważnego ubezpieczenia OC. Co więcej, yamaha miała założoną tablicę rejestracyjną z innego jednośladu.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Natomiast w szpitalu mężczyźnie została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu.