Strona główna Wiadomości Trzej mężczyźni odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Trzej mężczyźni odpowiedzą za posiadanie narkotyków

176
0

Policjanci z łańcuckiej komendy ujawnili i zabezpieczyli ponad 300 sztuk nasion konopi indyjskich oraz 17 gramów gotowego suszu. Zarzuty posiadania środków odurzających usłyszało trzech mieszkańców Łańcuta.

W niedziele wieczór dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który oddalił się z Centrum Medycznego w Łańcucie. Według przekazanych informacji 28-letni mieszkaniec Łańcuta wezwał karetkę, po tym jak zażył środki odurzające.

Policjanci szybko odnaleźli 28-latka. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci znaleźli również u niego zawiniątko papieru, w którym znajdował się susz rośliny. Po badaniach mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W tej sprawie zatrzymani zostali również mieszkańcy Łańcuta w wieku 39 i 40 lat. W mieszkaniu 39-latka policjanci zabezpieczyli ponad 300 sztuk nasion konopi indyjskich, 16 gramów gotowego suszu oraz wagę elektroniczną. Natomiast u starszego mężczyzny policjanci znaleźli woreczki strunowe, w których znajdował się susz konopi oraz substancja w postaci białych kryształków.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

źr. KPP Łańcut