Strona główna Gmina Łańcut Policjanci z kolędą w ośrodku w Wysokiej

Policjanci z kolędą w ośrodku w Wysokiej

135
0

W nowym roku do drzwi Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego Caritas w Wysokiej zapukali „niebiescy kolędnicy”. Oprócz noworocznych życzeń policjanci i pracownicy łańcuckiej komendy przynieśli ze sobą prezenty, aby po raz kolejny wesprzeć działalność ośrodka.

Prowadzony przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy Caritas w Wysokiej jest placówką oświatową, przeznaczoną dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Wychowankowie ośrodka mają możliwość realizacji przygotowania przedszkolnego, obowiązku szkolnego oraz rozwoju twórczości artystycznej.

W nowym roku wychowanków oraz pracowników ośrodka postanowili po raz kolejny wesprzeć policjanci oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie. Pod patronatem związków zawodowych przeprowadzono zbiórkę, a zebrane pieniądze zostały w całości przeznaczone na zakup artykułów spożywczych i gospodarstwa domowego.

Krótka wizyta zakończyła się noworocznymi życzeniami, które w imieniu policjantów i pracowników łańcuckiej komendy na ręce dyrektor Janiny Surmacz złożył insp. Marek Mendoń