Strona główna Gmina Czarna Pijany wjechał w drzewo i rozbił auto. Był poszukiwany

Pijany wjechał w drzewo i rozbił auto. Był poszukiwany [foto]

245
0

Łańcuccy policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego kierowcy opla, który w Czarnej wjechał w przydrożne drzewo. Okazało się, że mężczyzna ma sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Wczoraj około godz. 16 dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego miało dojść w miejscowości Czarna. Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd marki Opel zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Następnie z pojazdu miały oddalić się trzy osoby. 

Na miejsce udały się policyjne patrole. Po krótkich poszukiwaniach, funkcjonariusze zatrzymali osoby, które podróżowały oplem. Jak ustalili funkcjonariusze samochodem kierował 25-letni mieszkaniec gminy Białobrzegi. Mężczyzna podczas jazdy utracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. 

25-latek był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Okazało się również, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy i objęty jest kilkoma sądowymi zakazami prowadzania pojazdów mechanicznych. 25-latek był także poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu i przedstawieniu zarzutów dotyczących prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, złamania sądowych zakazów i spowodowania kolizji 25-latek zostanie przewieziony do zakładu karnego. 

Poprzedni artykułWeekend na drogach powiatu. Nietrzeźwi kierowcy i wypadki
Następny artykułRada Powiatu Łańcuckiego powołała nowego Skarbnika