Strona główna Kultura Myslovitz i Ewelina Lisowska zaśpiewają na Dniach Łańcuta

Myslovitz i Ewelina Lisowska zaśpiewają na Dniach Łańcuta

150
0

Od 16 do 18 czerwca nasze miasto będzie przeżywało swoje święto. Jak każe tradycja impreza rozpocznie się żakinadą. O 10:30 w barwnym pochodzie przebrane przedszkolaki i uczniowie przejdą na rynek miejski. Na plantach zostanie urządzony dla nich park zabaw. Od 17 dla nieco starszych przewidziany jest koncert zespołów tanecznych , po którym przewidziana jest potańcówka.

Sobotnia zabawa rozpocznie się VIII grą miejską „Działalność Łańcuckich Mieszczan”. Organizatorzy czekają na zgłoszenia zespołów 3-4 osobowych jeszcze tylko do środy 7 czerwca. Popołudnie będzie czasem zabawy z najmłodszymi, poprowadzą je o godz. 17 animatorzy „Animki”. W tym czasie będzie można też wziąć udział w II Turnieju Gmin o Puchar Burmistrza

Wieczorem, o godz. 18 zaprezentuje się lokalny zespół Gothrid. O 19 Bank Spółdzielczy zorganizuje konkurs z nagrodami, po którym rozpocznie się koncert w wykonaniu Eweliny Lisowskiej. O 21:30 wystąpi główna gwiazda tegorocznych Dni Łańcuta – zespół Myslovitz. Dzień pełen wrażeń zakończy pokaz sztucznych ogni.

Niedziela upłynie na sportowo, rozpoczynając od turnieju piłki nożnej od godz. 10, rozgrywanym na miejskim stadionie. Od 15 na basenie otwartym MOSiR Łańcut przy ul. Składowej rozpoczną się biegi bażanta. Przewidziano trzy dystanse: 2.5 km, 5 km oraz 10 km. Alternatywą dla tych zawodów będzie udział w Festiwalu Kolorów, w grach i zabawach z Just Fit Łańcut i Ninja Kids Academy.

Do zobaczenia na Dniach Miasta!

Poprzedni artykułIII Moto Piknik w Kosinie [foto, video]
Następny artykułAwans Błękitu Żołynia do klasy okręgowej