Strona główna Miasto Łańcut Lidl wprowadza kasy samoobsługowe dla swoich klientów

Lidl wprowadza kasy samoobsługowe dla swoich klientów

301
0

Zmieniamy się dla Ciebie- taka informacja pojawiła się na drzwiach wejściowych do łańcuckiego marketu Lidl. W dniu 28 kwietnia, tj. czwartek, sklep czynny będzie dopiero od godz. 14:00. 

Wszystko za sprawą montażu samoobsługowych kas w sklepie, które ułatwić mają klientom kupno produktów i zmniejszenie kolejek.

Kasy samoobsługowe to nie jedyna innowacja wprowadzona przez Lidl Polska. Klienci już od dłuższego czasu korzystają z platformy do rezerwacji alkoholu winnicalidla.pl, dzięki której mają dostęp do szerokiego wyboru trunków.

Kolejnym rozwiązaniem jest aplikacja Lidl Plus, za pośrednictwem której firma udostępnia klientom liczne promocje i kupony, e-paragony, dostęp do gazetek, możliwość płatności mobilnych Lidl Pay oraz wydłużony do 30 dni okres na zwrot artykułów przemysłowych.

Lidl Polska z powodu epidemii przyspieszył prace nad funkcjonalnością Lidl Pay w aplikacji Lidl Plus, która umożliwia dokonywanie płatności mobilnych. Obecnie już wszyscy klienci Lidl w całej Polsce mogą skorzystać z tej możliwości i płacić za zakupy, wyłącznie korzystając ze swojego smartphone’a oraz aplikacji Lidl Plus (opcja płatności Lidl Pay).