Strona główna Gmina Łańcut Inwestycja przy Lidlu dostanie nowe życie

Inwestycja przy Lidlu dostanie nowe życie

239
0

Mieszczący się przy ul. Piłsudskiego w Łańcucie obiekt znalazł nowego inwestora! Chociaż jego budowę rozpoczęto już ponad 6 lat temu, to została ona przerwana. Teraz prace zostaną wznowione, a miasto wzbogaci się o niemal 100 nowych mieszkań oraz pasaż handlowo-usługowy.

To miała być doskonała inwestycja deweloperska. Działka zlokalizowana w pobliżu Lidla oraz Biedronki, niedaleko przedszkola, szkoły, apteki, kościoła, dworca oraz poczty. To idealna okolica dla tzw. „mieszkaniówki”. Tymczasem budowany w tym miejscu obiekt od wielu lat stoi pusty i niedokończony. Dopiero w tym roku otrzymał szansę na nowe życie.

– Zainteresowaliśmy się tym obiektem, ponieważ ma on doskonałą lokalizację. Znajduje się w centrum przy drodze krajowej 94, dlatego tym bardziej szkoda, że tak długo musiał on czekać, aby dostać nowe życie – mówią Joanna i Paweł Preisner, właściciele firmy deweloperskiej Szklane Tarasy, która zakupiła inwestycję. – A przecież Łańcut to miejscowość, która zasługuje na nowoczesną architekturę mieszkalną. Obecnie przeprojektowujemy obiekt pod potrzeby współczesnej rodziny oraz ludzi prowadzących aktywne życie. Chcemy, aby to miejsce żyło, właśnie dlatego na parterze znajdzie się pasaż handlowo-usługowy, w którym będzie można miło spędzić czas np. podczas kawy ze znajomymi.

W pasażu przewidziano również miejsce dla gabinetów lekarskich, weterynaryjnych, diagnostycznych. W obiekcie będzie można także zadbać o urodę. Projekty inwestycji zakładają przy tym mieszkania i lokale o różnorodnej powierzchni – od 16 do 55 metrów kwadratowych – oraz ponad 100 miejsc postojowych.

Sprzedaż mieszkań inwestycji przy ul. Piłsudskiego w Łańcucie rusza 1 października, a sam obiekt będzie oddany do użytku już w 2021 roku.