Jasełka połączone z innowacyjnym systemem telebimów!

W imieniu organizatorów zapraszamy na Jasełka tj. widowisko o Bożym Narodzeniu wzorowane na średniowiecznych misteriach franciszkańskich. Przedstawienie. 

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16:00 mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Białobrzegach, w której to udział wezmą Trzej Królowie . O godz. 17.00 planowany jest przemarsz Orszaku Trzech Króli do Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach, gdzie odbędą się Jasełka.

Przedstawienie w wykonaniu Grupy Parafialnej Parafii Białobrzegi  połączone będzie  z innowacyjnym systemem telebimów udostępnionym przez firmę “Omega DJ”. Prezentacje multimedialne wyświetlane jako tło dla aktorów sprawią, że osoba oglądająca przedstawienie przeniesie się pośrednio do Betlejem.

 

ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Środki odurzające w postaci amfetaminy oraz suszu konopi indyjskich zabezpieczyli policjanci u 39-letniego mieszkańca gminy Białobrzegi. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Łańcuccy policjanci podczas prowadzonych czynności ujawnili u 39-letniego mieszkańca gminy Białobrzeg środki odurzające w postaci amfetaminy. Okazało się, że mężczyzna posiadał także inne niedozwolone substancje. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze prawie 75 gramów szusu konopi indyjskich.

W ubiegłym tygodniu Sąd Rejonowy w Łańcucie zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat więzienia.