Strona główna Wiadomości Dzieje się w powiecie łańcuckim! Informator wydarzeń

Dzieje się w powiecie łańcuckim! Informator wydarzeń [09-10 lipca]

205
0

Jarmark garncarski w Medyni Głogowskiej, piknik rodzinny w Kraczkowej, II Zlot Modeli Piankowych w Rogóżnie oraz festyn Pierogowy zawrót głowy w prawych Budach Łańcuckich to najciekawsze wydarzenia, które odbywać się będą w najbliższy weekend w powiecie łańcuckim.

Jarmark garncarski w Medyni Głogowskiej

Jarmark Garncarski w Medyni Głogowskiej to renomowany festiwal rzemiosła, kuchni i muzyki. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem Dziedzictwo dla Przyszłości. Wydarzenie będzie wyjątkowe ponieważ odbędzie się na terenie zrewitalizowanego Ośrodka Garncarskiego oraz na Uliczce Garncarskiej im. Władysławy Prucnal.

Piknik rodzinny w Kraczkowej

W każdą sobotę wakacji zaplanowane są pikniki rodzinne w gminie Łańcut. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Kraczkowej:

Piknik zakończy oczywiście zabawa taneczna:

II Zlot Modeli Piankowych w Rogóżnie

Lotnicze Stowarzyszenie Ziemi Łańcuckiej w Rogóżnie Klub Sportowy zaprasza wszystkich modelarzy do wzięcia udziału w 2 Zlocie Modeli Piankowych w Rogóżnie. Wszystkie inne modele czyli balsiaki czy laminaty itp. też mile widziane. Impreza jest dwudniowa i kontynuowana zgodnie z oczekiwaniami uczestników zeszłorocznego zlotu.

W programie latanie, latanie i jeszcze raz latanie oraz podziwianie naszych konstrukcji w powietrzu i na ziemi. Przewidziana jest wystawa sprzętu lotniczego stowarzyszenia oraz loty. Będą też konkursy z upominkami i wieczorna integracja przy grillu.

Festyn „Pierogowy zawrót głowy” w prawych Budach Łańcuckich

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Białobrzegach zaprasza wszystkich miłośników pierogów do degustacji tego tradycyjnego dania w prawych Budach Łańcuckich. Festyn „Pierogowy zawrót głowy” rozpocznie się w niedzielę o godz. 15:00. Pierogi na tę okazję przygotują Panie z okolicznych Kół Gospodyń Wiejskich.

Poprzedni artykułPielgrzymi z Łańcuta wyruszyli na Jasną Górę [FOTO, VIDEO]
Następny artykułŁańcuccy pielgrzymi w drodze na Jasną Górę [foto]