Strona główna Gmina Białobrzegi Dziewiętnastolatek najechał na leżącego na jezdni 47-letniego mężczyznę

Dziewiętnastolatek najechał na leżącego na jezdni 47-letniego mężczyznę

207
0

Policjanci z Łańcuta pracowali wczoraj na miejscu tragicznego wypadku, do jakiego doszło w Budach Łańcuckich. 19-letni kierowca peugeota najechał na leżącego na jezdni 47-letniego mężczyznę, który zginął na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 18, na drodze powiatowej relacji Białobrzegi-Laszczyny, w Budach Łańcuckich. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujacy peugeotem,19-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc prawym pasem w kierunku Białobrzeg w ostatniej chwili zauważył leżącego na jezdni mężczyznę. Zaczął hamować jednak nie zdołał go ominąć. Mimo podjętej przez świadków zdarzenia oraz załogę karetki pogotowia reanimacji, życia 47-letniego mieszkańca Bud Łańcuckich nie udało się uratować.

Miejsce wypadku zostało zabezpieczone. Badanie stanu trzeźwości kierowcy samochodu wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego wypadku.

ź: KPP Łańcut