Strona główna Wiadomości Wszystkich Świętych- zmiany w organizacji ruchu przy Cmentarzu Komunalnym

Wszystkich Świętych- zmiany w organizacji ruchu przy Cmentarzu Komunalnym

138
0

Informujemy o zmianach w organizacji ruchu drogowego związanych z Dniem Wszystkich Świętych. Tymczasowa zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie od 29 października do 1 listopada, w obrębie cmentarza komunalnego w Łańcucie.

Od godz. 7 w sobotę 29 października do godz. 22 we wtorek 1 listopada, obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy na ul. Rodziny Ulmów od strony ul. Mościckiego w kierunku ul. Traugutta. 

Możliwość zatrzymania i postoju na ul. Rodziny Ulmów będzie od strony cmentarza. Na ul. Traugutta, po obu stronach, zostanie wprowadzony całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju.

Jednocześnie od strony ul. Traugutta obowiązywać będzie zakaz wjazdu na ul. Rodziny Ulmów. Natomiast nie będzie zmian w organizacji ruchu na ul. Mościckiego. Przez cały czas będzie obowiązywała tam obecna, stała organizacja ruchu.

W rejonie cmentarzy funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich. Jednoczęśnie policjanci apelują do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do znaków i poleceń wydawanych przez kierujących ruchem funkcjonariuszy. 

Poprzedni artykułDymisja zarządu Sokoła Łańcut. Bartłomiej Detkiewicz nowym prezesem!
Następny artykułZderzenie osobówki z ciągnikiem w Korniaktowie Płd. [foto]