Strona główna Wiadomości Tour de Pologne w powiecie łańcuckim. Utrudnienia w ruchu

Tour de Pologne w powiecie łańcuckim. Utrudnienia w ruchu

290
0

W najbliższą środę, 11 sierpnia 2021 roku odbędzie się kolejny etap wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. W związku z tym wydarzeniem na terenie powiatu łańcuckiego wystąpią utrudnienia w ruchu.

Przejazd drogami powiatu łańcuckiego przewidywany jest w godz. 17.30-19.00. Zawodnicy będą przejeżdżać przez następujące miejscowości: Markowa, Sonina, Łańcut, Wysoka, Kraczkowa.

W środę, od godz. 15, utrudnienia w ruchu w Łańcucie wystąpią na ul: 3-go Maja, Zamkowa (ta zostanie wyłączona z ruchu już 10.08.2021 r. od godz. 20:00 do 11.08.2021 r. do godz. 20:00), Kościuszki, Kr. Elżbiety, Piłsudskiego, Mościckiego oraz na wszystkich drogach i wyjazdach do nich przylegających. Ograniczenia wystąpią również na drodze krajowej nr 94.

Policja zaleca, aby podróżujący w kierunku Rzeszów-Przemyśl (Przemyśl-Rzeszów) kierowali się na autostradę.

W dniu 11.08.2021 r. będzie obowiązywał zakaz parkowania przy wyżej wymienionych ulicach, a w szczególności przy ul. 3-go Maja (wzdłuż ogrodzenia parku) oraz ul. Zamkowej.

Pełne odblokowanie ruchu ulicznego na wyznaczonej trasie powinno nastąpić w środę ok. godz. 20:00.

Policja apeluje do kierowców o rozwagę i cierpliwość, a także w miarę możliwości o wybieranie alternatywnych dróg, omijających te, na których będą utrudnienia. Przypomina jednocześnie o obowiązku stosowania się do poleceń wydawanych przez osoby uprawnione do kierowania ruchem.

Premia 78. “Tour do Pologne UCI World Tour” w Łańcucie