Strona główna Miasto Łańcut Spowodował kolizję. Okazało się, że był nietrzeźwy i poszukiwany

Spowodował kolizję. Okazało się, że był nietrzeźwy i poszukiwany

146
0

Policjanci zatrzymali kierowcę, który wczoraj doprowadził do kolizji, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Okazało się, że prowadzący samochód 41-latek był nietrzeźwy i nie posiadał prawa jazdy. Był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.30 w Łańcucie. Patrolujący teren miasta policjanci zauważyli pojazd marki Opel, który zawrócił na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Sikorskiego. Samochód miał również uszkodzony przód i niesprawne oświetlenie. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli.

Za kierownicą opla siedział 41-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, a jego samochód był uszkodzony i nie miał aktualnych badań technicznych. 41-latek był również nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie promil alkoholu. 

Nie były to jednak jedyne przewinienia kierowcy opla. Okazało się, że 41-latek jest również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, a kilak minut wcześniej brał udział w zdarzeniu drogowym w centrum Łańcuta. 41-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i przodem swojego samochodu uderzył w inne auto. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Po przedstawieniu zarzutów dotyczących prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości i popełnionych wykroczeń, 41-latek zostanie przewieziony do zakładu karnego. 

Poprzedni artykułCzy lodowisko w Białobrzegach jest czynne?
Następny artykułŁukasz Różański wsparł Bal Charytatywny gm. Łańcut