Strona główna Gmina Łańcut Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie! Pan Rafał schudł 24 kilogramy!

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie! Pan Rafał schudł 24 kilogramy!

192
0

Pan Rafał  rozpoczął kuracje w styczniu tego roku, marzył aby ostatecznie rozprawić się ze zbędnymi kilogramami. Od samego początku wykazywał się dużą determinacją i zaangażowaniem. Zawsze pozytywnie nastawiony. A nastawienie to już połowa sukcesu!

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Panem Rafałem.

Dlaczego postanowił Pan podjąć decyzję o odchudzaniu?

Przede wszystkim  chciałem pozbyć się zbędnych kilogramów, uzyskać lepsze samopoczucie, oraz nauczyć się zdrowego żywienia. Parę lat temu stosowałem dietę Dukana, było ok, ale potem wróciłem do złych nawyków  i wraz ze ”śmieciowym’’ jedzeniem waga wróciła z podwojoną siłą. Postanowiłem więc udać się do specjalisty i tak trafiłem tutaj.

Czy na początku miał Pan jakieś obawy?

Tak, trochę się bałem, ale sam nie wiem czego, przecież to nie boli.. myślałem że się nie uda, że fajnie to wygląda na reklamach w TV czy gazetach. Miałem mnóstwo pysznych przepisów, włączyłem aktywność fizyczną i efekty przyszły zanim się obejrzałem.  Teraz wiem, że jeśli się człowiek ma silną wole, bardzo czegoś chce  i wbije do głowy, że da radę to jest  to realne. Wygrałem!

Co Pana najbardziej motywowało?

Najbardziej motywowało mnie to, że mój przyjaciel też podjął kurację w Projekt Zdrowie i schudł, wynik był niesamowity. Nadal stosuje się do zaleceń Pani Dietetyk i jest zadowolony, więc czemu ja miałbym nie podołać. A druga motywacja to”sroga mina mojej kochanej żony”. Chyba się przestraszyłem i postanowiłem coś z tym zrobić. Żartuje oczywiście, chciałem czuć się dobrze w swoim ciele, być w pełni sił i jestem.

Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji?

Tak, jestem bardzo zadowolony z kuracji, najbardziej z tych efektów zauważalnych. Zmiana rozmiaru ubrań, samopoczucia. Jak w tej reklamie” Dziś mi się chce” i chyba to jest najważniejsze.

Czy poleciłby Pan Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie?

Oczywiście, jak najbardziej. Przede wszystkim wyniki, waga w dół. Na diecie nie odczuwałem głodu,wszystko było super, zalecenia dopasowane indywidualnie przez świetną Panią dietetyk, która była zawsze pomocna, uśmiechnięta.
Wszystko dopasuje aby człowiek był zadowolony, najedzony,a jednocześnie redukował mase ciała. Naprawdę polecam wszystkim Projekt Zdrowie. Pozdrawiam i „Dacie radę”.

Nic dodać, nic ująć. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji

PROJEKT ZDROWIE ŁAŃCUT

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

Rynek 19

37-100 Łańcut

Tel. +48 510 643 650

E-mail: lancut@projektzdrowie.info