Strona główna Miasto Łańcut SPEC Stal Łańcut wygrywa mecz kontrolny z trzecioligowcem

SPEC Stal Łańcut wygrywa mecz kontrolny z trzecioligowcem

191
0

Wczoraj drużyna SPEC Stali Łańcut rozegrała mecz kontrolny z trzecioligową Koroną Rzeszów. Drużyna Krzysztofa Koraba wygrała 5:0.

Stalowcy tak podsumowali wczorajsze spotkanie:

Kończymy przygotowania z lekkim przytupem wygrywając z trzecioligowcem. SPEC Stal Łańcut 5:0 (4:0) Korona Rzeszów. Od początku spotkania Łańcucie wiedli prym co udokumentowali już czterema bramkami w pierwszej połowie. Po przerwie niebiesko-biali dołożyli jedno trafienie i zasłużenie zwyciężyli z wyżej notowanym rywalem.

Bramki:1:0 14′ Dawid Bieniasz, asysta Szymon Paczocha,2:0 32′ Patryk Róg, asysta Dawid Bieniasz,3:0 41′ Dawid Bieniasz, asysta Konrad Buć,4:0 45′ Oskar Majda, asysta Patryk Wójcik,5:0 55′ Mateusz Skała, asysta Konrad Buć,

Skład SPEC Stal Łańcut: Słysz, Paczocha, Kmuk (46′ Makowski), Noga, Cwynar (55′ Mach), Wójcik (50′ Skała), Skiba (65′ Liszka), Majda, Bieniasz (46′ Dudek), Buć, Róg (60′ Balawender).