Strona główna Miasto Łańcut SPEC Stal Łańcut wraca do gry. W sobotę pierwszy domowy mecz

SPEC Stal Łańcut wraca do gry. W sobotę pierwszy domowy mecz

51
0

Tydzień temu wystartowała runda rewanżowa IV ligi podkarpackiej. SPEC Stal Łańcut po zimowej przerwie uplasowała się na drugim miejscu w tabeli. Tydzień temu w Rzeszowie podopieczni Krzysztofa Koraba rozegrali pierwszy mecz rundy wiosennej, pokonując 3:0 rezerwy Resovii Rzeszów.

W sobotę przed biało-niebieskimi pierwszy domowy mecz rundy. Rywalem Stalowców będą Błękitni Ropczyce. Spotkanie obu drużyn w minionej rundzie zakończyło się remisem 1:1. Po przerwie zimowej w Stali nie doszło do żadnych wzmocnień, z drużyny odeszli Kacper Kołodziej, Paweł Kmuk oraz Mateusz Skała.

SPEC Stal Łańcut ma szanse na awans do III ligi. Do lidera tabeli, Cosmosu Nowotaniec, traci jedno oczko w tabeli. Zdeterminowana drużyna będzie próbowała w wiosennych zmaganiach udowodnić, że Łańcut zasługuje na wyższą klasę rozrywkową.

O szansach i marzeniach na rozwój w wywiadzie dla Podkarpackiego ZPN mówił prezes klubu, Krzysztof Mączka.

Pierwszy gwizdek na Traugutta 11 o 15:00 w sobotę. Bilety do nabycia w kasach przy wejściu, kobiety i dzieci do lat 18 wstęp wolny.