Strona główna Miasto Łańcut SPEC Stal Łańcut ogłosiła kadrę na rundę wiosenną

SPEC Stal Łańcut ogłosiła kadrę na rundę wiosenną

348
0

SPEC Stal Łańcut ogłosiła kadrę na rundę wiosenną IV ligi podkarpackiej. Liga ruszyła już w poprzedni weekend, ale większość meczy zostało odwołanych (w tym spotkanie Stali z Izolatorem Boguchwała). Łańcucianie w niedzielę o 15 podejmą na własnym stadionie Orzeł Przeworsk.

Ostatni ligowy mecz Stal rozegrała 21 listopada na własnym stadionie z KS Wiązownica (uległa liderowi 0:3). Zespół z Łańcuta 11 stycznia 2022 roku rozpoczął przygotowania do nowej rundy. W tym czasie w klubie nastąpiło kilka ruchów kadrowych.

Z zespołem rozstali się:

  • Valeriy Sokolenko – Miejski Klub Sportowy Pogoń-Sokół Lubaczów
  • Tomasz Walat – Klub Sportowy „Stobierna”
  • Przemysław Kuca – Głogovia Głogów Małopolski
  • Nikodem Paczocha – MKS Kańczuga 1949
  • Łukasz Świst – Safironutrition Wola Dalsza
  • Michał Inglot – wypożyczenie do KS Błękit Żołynia

Do drużyny dołączyli:

  • Oskar Majda – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (III liga Grupa IV)
  • Jaromir Skiba – Korona Rzeszów (III liga Grupa IV)
  • Mikołaj Liszka – Stal Rzeszów (Centralna Liga Juniorów U-18)

Zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Koraba rozegrał dziesięć spotkań sparingowych, podczas których zaliczył cztery porażki i sześć zwycięstw:

  • Stal 1:2 KS Wiązownica (IV liga)
  • Stal 2:0 MKS Orzeł Przeworsk (IV liga)
  • Stal 1:0 @Stal II Rzeszów (klasa O)
  • Stal 1:2 GKS Glinik Gorlice (IV liga małopolska)
  • LEŚNA Wólka Podleśna (A-klasa) 1:7 Stal
  • Stal 2:3 KS Sokół Kamień (IV liga)
  • Wisłok Wiśniowa (IV liga) 1:3 Stal
  • MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna (IV liga) 3:1 Stal
  • Stal 5:0 Korona Rzeszów (III liga)
  • Stal 4:0 Głogovia Głogów Młp. (IV liga)

Poniżej przedstawiamy kadrę SPEC Stali Łańcut, która walczyć będzie w rundzie wiosennej w IV Lidze Podkarpackiej (w nawiasach rocznik urodzenia zawodników):

Bramkarze: Arkadiusz Słysz (98), Cezary Szpindor (02).

Obrońcy: Kamil Mach (86), Bartłomiej Makowski (89), Paweł Kmuk (92), Szymon Paczocha (96), Arkadiusz Noga (99), Oskar Cwynar (01), Szymon Stryczek (junior 06).

Pomocnicy: Jaromir Skiba (90), Mateusz Skała (93), Patryk Wójcik (95), Dawid Bieniasz (96), Sławomir Wójcik (97), Bartosz Góra (98), Konrad Buć (99), Oskar Majda (01), Mikołaj Liszka (04), Michał Stopyra (junior 06), Michał Sołtysiak (junior 06).

Napastnicy: Marcin Dudek (95), Patryk Róg (96), Piotr Balawender (99).