Strona główna Gmina Łańcut Ruszyła sprzedaż węgla w gminie Łańcut

Ruszyła sprzedaż węgla w gminie Łańcut

211
0
DCIM\101MEDIA\DJI_0902.JPG

Wczoraj pociąg z 1000 ton węgla zamówionym przez Gminę Łańcut dojechał do stacji PKP w Łańcucie, Dystrybucja do mieszkańców naszej gminy rozpocznie się 29 listopada br- przekazał wójt gminy Łańcut, Jakub Czarnota.

Węgiel pochodzi z kopalni Janina – Libiąż należącej do TAURON Wydobycie S.A. Podmiotem odpowiedzialnym za rozprowadzanie węgla na terenie naszej gminy jest ZGK Gmina Łańcut sp. z o.o. Natomiast miejscem składowania węgla jest plac Rolniczej Spółdzielni Wytwórczo – Usługowej w Głuchowie (k. ronda przy DK 94).

Cena za tonę węgla wynosi 1950 zł (2925 zł za półtorej tony). Wpłaty należy dokonać przez odbiorem węgla, poprzez przelew na rachunek bankowy Gminy Łańcut w Banku Spółdzielczym o numerze 74 9177 0008 2001 0011 2628 0003 wpisując w tytule: imię, nazwisko oraz adres osoby składającej wniosek o preferencyjny zakup węgla.

Wpłaty można dokonać także osobiście w Banku Spółdzielczym w Łańcucie oraz punktach bankowych w Albigowej, Handzlówce, Kosinie oraz Kraczkowej. Za wpłaty gotówkowe tytułem zakupu węgla bank nie będzie pobierał prowizji.

Osoby uprawione do zakupu węgla, po dokonaniu wpłaty, będą umawiane na dostawę lub osobisty odbiór przez pracowników Urzędu Gminy Łańcut według kolejności w jakiej były składane wnioski na zakup węgla.

ZGK Gminy Łańcut będzie rozprowadzał węgiel od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 7:00 do 15:00

Zakład Gospodarki Komunalnej oferuje możliwość dostawy węgla na wskazany adres w cenie 3,70 zł za kilometr. Koszty dostawy będą płatne na rachunek wskazany przez ZGK po wykonaniu usługi.

Poprzedni artykułPodpisano umowę na budowę hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 im. Janusza Korczaka
Następny artykułMikołaj odwiedził Rakszawę. Pomogli mu policjanci