Strona główna Wiadomości POTRĄCENIE PIESZEGO NA PRZEJŚCIU

POTRĄCENIE PIESZEGO NA PRZEJŚCIU

173
0

Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek rano w Łańcucie. Kierowca peugeota potrącił przechodzącego przez przejście mężczyznę. 76-letni pieszy został ciężko ranny, w sobotę zmarł w szpitalu.

Zdarzenie miało miejsce w piątek przed godz. 7 w pobliżu skrzyżowania ul. Armii Krajowej z ul. Traugutta w Łańcucie. Policjanci ustalili, że 54-letni kierowca peugeota, jadąc w kierunku Rzeszowa, najparwdopodobniej nie zauważył przechodzącego przez przejście mężczyzny i uderzył go prawą stroną pojazdu.

Pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielili jadący na służbę policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Obrażenia 76-letniego mieszkańca Łańcuta były bardzo poważne. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie niestety następnego dnia zmarł.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, sporządzili dokumentację i zabezpieczyli pojazd do dalszych badań. Kierujący peugeotem był trzeźwy. Trwają czynności, które wyjaśnią dokładne okoliczności tego zdarzenia.

ź: KPP Łańcut