Strona główna Gmina Łańcut POLICJANCI Z ŁAŃCUTA WSPOMOGLI CHORĄ WIKTORIĘ

POLICJANCI Z ŁAŃCUTA WSPOMOGLI CHORĄ WIKTORIĘ

142
0

Policjanci z Łańcuta wzięli udział w Wielkim Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej dla chorej Wiktorii. Na licytację trafił miś policyjny, pieniądze z jego sprzedaży przekazane zostaną na pomoc dla dziewczynki.

Wczoraj o godz. 15, w hali sportowej MOSIR w Łańcucie odbył się Wielki Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Posła na Sejm RP Kazimierza Gołojucha oraz Burmistrza Miasta Łańcuta Stanisława Gwizdaka. Celem imprezy zorganizowanej przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie, była zbiórka funduszy na pomoc dla 8-letniej Wiktorii. W czasie turnieju prowadzono licytację podarowanych przedmiotów. Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie przekazała na licytacje policyjnego misia.

W zawodach wzięła udział drużyna łańcuckich policjantów pod przewodnictwem I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie mł. insp. Jana Węgrzyna. Do turnieju zgłosiły się także drużyny: Straży Pożarnej, księży, samorządowców z Łańcuta i powiatu oraz reprezentantów Straży Zamkowej. Po zaciętej rywalizacji puchar wywalczyła reprezentacja samorządowców powiatu łańcuckiego. Zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale.

Na koniec, wszyscy zrobili sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

 

Poprzedni artykułRusza wiosenna runda Ekstraklasy, kto faworytem do mistrzostwa?
Następny artykułWyjazd szkoleniowy dla rodzin zastępczych z powiatu łańcuckiego