Strona główna Gmina Łańcut POLICJANCI Z ŁAŃCUTA WSPOMOGLI CHORĄ WIKTORIĘ

POLICJANCI Z ŁAŃCUTA WSPOMOGLI CHORĄ WIKTORIĘ

164
0

Policjanci z Łańcuta wzięli udział w Wielkim Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej dla chorej Wiktorii. Na licytację trafił miś policyjny, pieniądze z jego sprzedaży przekazane zostaną na pomoc dla dziewczynki.

Wczoraj o godz. 15, w hali sportowej MOSIR w Łańcucie odbył się Wielki Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Posła na Sejm RP Kazimierza Gołojucha oraz Burmistrza Miasta Łańcuta Stanisława Gwizdaka. Celem imprezy zorganizowanej przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie, była zbiórka funduszy na pomoc dla 8-letniej Wiktorii. W czasie turnieju prowadzono licytację podarowanych przedmiotów. Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie przekazała na licytacje policyjnego misia.

W zawodach wzięła udział drużyna łańcuckich policjantów pod przewodnictwem I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie mł. insp. Jana Węgrzyna. Do turnieju zgłosiły się także drużyny: Straży Pożarnej, księży, samorządowców z Łańcuta i powiatu oraz reprezentantów Straży Zamkowej. Po zaciętej rywalizacji puchar wywalczyła reprezentacja samorządowców powiatu łańcuckiego. Zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale.

Na koniec, wszyscy zrobili sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie.