Strona główna Wiadomości POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MĘŻCZYZNY

POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI MĘŻCZYZNY

199
0

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj na ul. Polnej w Łańcucie. W przydrożnym rowie z wodą znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, życia 42-latka nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 13, przy ul. Polnej w Łańcucie. Przybyli na miejsce funkcjonariusze łańcuckiej komendy ustalili, że 42-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, wraz ze znajomymi, montował siatkę leśną na przydrożnym polu. W pewnym momencie udał się na drugi koniec działki po pozostawione narzędzia, a gdy po kilku minutach nie wrócił, pozostali mężczyźni zaczęli go szukać.

Odnaleźli nieprzytomnego kolegę leżącego w przydrożnym rowie, z twarzą zanurzoną w wodzie. Mężczyźni wyciągnęli 42-latka z zagłębienia, wezwali służby medyczne i prowadzili reanimację do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia. Mimo pomocy, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz sporządzili niezbędną dokumentację. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

ź: KPP Łańcut