Strona główna Wiadomości PIJANA PRZYJECHAŁA NA KOMENDĘ

PIJANA PRZYJECHAŁA NA KOMENDĘ

204
0
Adult Coffee Cold Red Head Ginger Drunk Drinking

Prawie 1,5 promila miała mieszkanka Przeworska, która chciała złożyć zawiadomienie o przestępstwie. Okazało się jednak, że sama stanie przed sądem, gdyż do łańcuckiej komendy przyjechała samochodem.
Wczoraj, tuż po godz. 3, do łańcuckiej komendy zgłosili się 36-letnia mieszkanka Przeworska oraz jej 39-letni znajomy. Jak twierdzili chcieli złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, do którego miało dość w powiecie przeworskim. Uwagę dyżurnego przykuło dziwne zachowanie pary. Oboje mieli problemy z utrzymaniem równowagi i wysławianiem się. Okazało się, że są nietrzeźwi.

Mieszkańcy Przeworska pomimo, iż wcześniej pili alkohol, postanowili przyjechać samochodem do łańcuckiej komendy. Badanie stanu trzeźwości u 36-latki kierującej oplem wykazało prawie 1,5 promila alkoholu. Kobieta trafiła do izby wytrzeźwień, a jej samochód został zabezpieczony na strzeżonym parkingu. Mężczyzna natomiast ze względu na stan zdrowie został przewieziony przez karetkę do szpitala.

36-letnia mieszkanka Przeworska odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Policjanci zatrzymali jej też prawo jazdy.