Strona główna Wiadomości Orszak Trzech Króli. Zagłosuj w konkursie na Łańcut!

Orszak Trzech Króli. Zagłosuj w konkursie na Łańcut!

320
0

Fundacja Orszak Trzech Króli organizuje konkurs, w którym wystartowała parafia farna w Łańcucie.

Na stronie parafii czytamy:

W Uroczystość Objawienia Pańskiego, po raz kolejny organizujemy Orszak Trzech Króli. Zostało już zgłoszone uczestnictwo mieszkańców Łańcuta. Jednocząc siły z parafiami naszego miasta oraz wszystkimi mieszkańcami o otwartym sercu, mamy okazję wziąć udział w konkursie, w którym można wygrać między innymi strój wielbłąda, wizytę TV w dniu orszaku, kolorowy pakiet rekwizytów, tysiące czekoladek, śpiewniki lub korony.

         Konkurs trwa już od 15 listopada 2021 r. od godz. 12.00 do 03 grudnia 2021 r. do godz. 12.00. Głosowanie na miejscowości odbywa się na stronie www.orszak.org

         Jedna osoba może zagłosować jeden raz. Na podany adres mailowy wysyłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem aktywacyjnym może tam trafić.

Krok 1:      Wybierz miejscowość: Łańcut

Krok 2:      Wpisz adres mailowy

Krok 3:      Zaakceptuj Regulamin konkursu

Krok 4:      Kliknij w link, który dostaniesz na skrzynkę

         Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie www.orszak.org i na profilu FB „Orszak Trzech Króli – Fundacja”. Aktualny ranking miejscowości będzie dostępny na stronie www.orszak.org

         Fundacja będzie eliminowała głosy oddane przy pomocy maili/profili wytworzonych przez automaty, roboty generujące maile/profile tymczasowe itp. Głosy te będą eliminowane codziennie. Celem tych zabezpieczeń jest zwiększenie wiarygodności i przejrzystości głosowania.