Strona główna Gmina Łańcut Ograniczenia w ruchu na drodze powiatowej Albigowa-Handzlówka

Ograniczenia w ruchu na drodze powiatowej Albigowa-Handzlówka

310
0

OGRANICZENIA RUCHU NA DRODZE POWIATOWEJ ALBIGOWA – HANDZLÓWKA. WAŻNA INFORMACJA DLA KIEROWCÓW !!!

W związku planowanym zamknięciem drogi informujemy:

Wymiana przepustów będzie realizowana w dniach 22-23 października oraz 25-29 października br. w godzinach od 7:00 do 18:00 i szczególnie w tym okresie należy spodziewać się utrudnień.

Prace w tym okresie będą realizowane etapowo na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką (Albigowa) do skrzyżowania z drogą na Husów (Handzlówka Doły), a później do centrum Handzlówki. Droga NIE BĘDZIE ZAMKNIĘTA W CAŁOŚCI lecz etapowo, to oznacza, że kierowcy BĘDĄ MOGLI po niej się poruszać jednak z uwzględnieniem objazdów wskazanych w poszczególnych dniach przez Wykonawcę zadania tj. firmę Strabag.

Objazdy i miejscowe wyłączenia ruchu będą wskazywane na bieżąco przez firmę Strabag. Są one zależne od tempa realizowanych prac oraz warunków atmosferycznych.

22 października (piątek),firma zapewniająca komunikację autobusową PPO Kwoszcz, od 7:00 rano będzie kursować wyłącznie na odcinku od Łańcuta do cmentarza w Albigowej, zgodnie z rozkładem jazdy. Jeśli chodzi o kursy od 25 października (poniedziałku) to informacja zostanie podana w niedzielę.