Strona główna Gmina Łańcut NIESAMOWITA METAMORFOZA W PROJEKT ZDROWIE! PANI STANISŁAWA SCHUDŁA 20 KG!

NIESAMOWITA METAMORFOZA W PROJEKT ZDROWIE! PANI STANISŁAWA SCHUDŁA 20 KG!

219
0

Pani Stanisława rozpoczęła swoją przygodę z odchudzaniem w okresie wakacyjnym tamtego roku. To osoba bardzo aktywna społecznie. Często spotyka się ze znajomymi, gdzie pojawiają się różnego rodzaju pokusy w postaci np. słodyczy. Mimo obaw zaufała Pani Dietetyk i teraz może cieszyć się lepszym samopoczuciem oraz wyglądem.

 „Każdy na początku kuracji boi się, że nie uda mu się osiągnąć celu. Dieta często kojarzy nam się z czymś bardzo trudnym i deficytowym. Ja zawsze chcę nauczyć każdego mojego pacjenta jak prawidłowo się odżywiać bez eliminacji jakiegokolwiek produktu z diety, czy potraw które lubimy. Chcę, aby ludzie spojrzeli na dietę długofalowo. To co daje nam szybki efekt, nie przynosi długotrwałych efektów. Jeżeli naprawdę chcemy zmienić coś w swoim życiu to powinniśmy udać się do dietetyka, a nie szukać diety cud. Tak też zrobiła podopieczna Projekt Zdrowie – Pani Stanisława, która nauczyła się zdrowego odżywiania bez rezygnacji ze wspólnych spotkań z przyjaciółmi.” – mówi Pani Dietetyk.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z naszą bohaterką.

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji ?

Do podjęcia kuracji zdecydowałam się dzięki obserwacji rezultatów mojej znajomej, która jakiś czas temu przeszła metamorfozę w Projekt Zdrowie. Zmieniła ona swój wygląd oraz poprawiła stan zdrowia. Także u mnie względy zdrowotne przemawiały za podjęciem kuracji, m.in. odciążenie serca i moja nadzieja na mniejsze bóle kolan oraz obrzęki nóg.

Czego się Pani najbardziej obawiała?

Obawiałam się, że będę głodna. Należę do tych osób, które czerpią przyjemność z jedzenia i są przekonani, że jak smaczne danie to nie do końca zdrowe. Ponadto miałam obawy co do moich spotkań ze znajomymi, gdzie zawsze pojawia się różne jedzenie, a zwłaszcza słodkości.

Co było Pani największą motywacją?

Moją największą motywacją była troska o zdrowie. Jednak z biegiem czasu motywacją stało się doświadczenie coraz lepszego samopoczucia (a raczej uczucie „lekkości”) oraz sukcesu, czyli utraty masy ciała.

Co powiedziałaby Pani osobom, które wahają się przed pójściem do dietetyka?

Chcesz coś w sobie zmienić i zrobić dla siebie – zadbaj o zdrowie pod kierunkiem dietetyka z Projekt Zdrowie. Wszystkie argumenty są ważne, ale według mnie należy czytać je w takiej kolejności:

  1. Efekty widać gołym okiem (ach jak to cieszy!).
  2. Nie jest się głodnym – niezwykle istotne.
  3. Posiłki nie są skomplikowane a ich przygotowanie nie jest czasochłonne (dla mnie super).
  4. Posiłki można modyfikować (względy zakupowe).
  5. O wiele mniej bolą nogi.
  6. Bardzo miła i profesjonalna Pani dietetyk. Uważnie słucha i dokładnie analizuje wszystkie uwagi pacjenta.
  7. Stopień mojego zadowolenia: 6!

Jeżeli ty również chciałbyś/chciałabyś  zmienić coś w swoim życiu i raz na zawsze skończyć z odchudzaniem to zapraszam Cię na darmową konsultację dietetyczną (również on-line!). Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu 510 643 650 lub skorzystasz z poniższego przycisku “Umów się na wizytę”. To nic nie kosztuje, a może rozpocząć nowy etap w Twoim życiu!

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Rynek 19

37-100 Łańcut

Tel. +48 510 643 650

E-mail: lancut@projektzdrowie.info

Dietetyk mgr Magdalena Pasieczna