Strona główna Wiadomości Mimo epidemii Łańcut szykuje się na Święto Niepodległości

Mimo epidemii Łańcut szykuje się na Święto Niepodległości

192
0

W planach są zorganizowane wyjazdy na Marsz Niepodległości do Warszawy, Bal Niepodległości w Hotelu Łańcut, a nawet internetowa telewizja.

Marsz Niepodległości

Młodzież Wszechpolska organizuje autokary do Warszawy na 11.11.2020. Jest to już tradycja ze strony Wszechpolaków.

Jedź z nami na największy marsz w Europie z Podkarpacia! Co roku wystawiamy z Łańcuta autokar, który zabiera chętnych, by wspólnie świętować niepodległość. – piszą organizatorzy na Facebooku Młodzież Wszechpolska – Łańcut.

Zapisy można składać:

  • mwpodkarpacie1922@gmail.com
  • http://wyjazdy.mw.org.pl
  • 781 001 430

Bal Niepodległości

Fundacja Wczoraj i Jutro organizuje Bal Niepodległości w Łańcucie. Odbędzie się 7.11.2020 o godzinie 18.00 w Hotelu Łańcut.

Szanowni Państwo, pragniemy zaprosić naszych sympatyków, darczyńców oraz każdego, komu bliska jest nasza działalność, na wydarzenie, które mamy nadzieję stanie się corocznym spotkaniem społeczników, ludzi biznesu, nauki, sportu, kultury, mediów i każdej dziedziny przez którą można wpływać na przyszłość naszego narodu. Zapraszamy i prosimy o jak najszybszą deklarację udziału, że gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Razem radośnie świętujmy niepodległość naszej ojczyzny. – organizatorzy zachęcają do rezerwacji ze względu na ograniczone miejsca.

Na Balu obecni mają być wyjątkowi goście.

Telewizja Patriotyczna

Portal Patriotyczne Podkarpacie szykuje już profesjonalne studio nagraniowe. Umożliwi to stworzenie internetowej TV patriotycznej. Funkcjonuje już kanał na serwisie YouTube i facebookowy profil. Patriotyczne Podkarpacie zapowiada się na dużą inicjatywę zjednoczonych środowisk patriotycznych i narodowych.

Już teraz portal oferuje ciekawe treści na temat głównych wydarzeń na Podkarpaciu. Ostatnio nadawali na żywo ze strajku rolniczego w Rzeszowie.

Na poniższym filmie Marcin Kowalski z Młodzieży Wszechpolskiej i polityk Andrzej Zapałowski składają oświadczenie w sprawie przemyskiej strefy wolnej od LGBT.

Fotorelacja ze strajku w Rzeszowie.

facebook.com