Strona główna Gmina Rakszawa Mieszkanka Rakszawy potrzebuje wsparcia w walce z rakiem!

Mieszkanka Rakszawy potrzebuje wsparcia w walce z rakiem!

107
0

Teresa Bielówka ma 60 lat i pochodzi z Rakszawy, położonej w województwie podkarpackim. Ma trzy dorosłe córki – Katarzynę, Paulinę i Stefanię oraz wnuki – Blankę, uczennicę I klasy szkoły podstawowej, Stefana (5 lat) – przedszkolaka, Cezarego (2 lata) i Juliana (5 miesięcy). Teresa zawsze aktywnie uczestniczyła w ich życiu. Niestety dotychczas spokojne życie rodzinne przerwała informacja o jej chorobie. Lekarze zdiagnozowali u niej raka jajnika. Potrzebuje wsparcia finansowego, dlatego zdecydowała się założyć zbiórkę w Onkofundacji Alivia.

Rak jajnika – podstępny wróg kobiet

Rak jajnika jest jednym z najbardziej podstępnych nowotworów – rozwija się w ukryciu, a jego objawy są mało charakterystyczne i trudno wykrywalne. U Teresy choroba pojawiła się niespodziewanie. “Był szok i niedowierzanie, załamanie, ale i ogromna wola walki” – pisze na stronie zbiórki Podopieczna Onkofundacji Alivia. 

Marzeniem Teresy jest powrót do pełni sił i realizacja wielu rodzinnych planów. Chce pokazać wnukom jak pięknym krajem jest Polska – wybrać się z nimi na wędrówkę po górach, pokazać bogatą przyrodę i malownicze krajobrazy. Chciałaby też zająć się swoim ogródkiem, który przez jej chorobę nie jest uporządkowany. Ma wiele planów, jednak jak sama mówi: “najważniejszym marzeniem jest widzieć jak dorastają moje wnuki, cieszyć się z ich sukcesów i wspierać w razie porażek”.  

Dodaj Teresie odwagi do walki z rakiem!

Teresa zbiera środki na codzienne wydatki związane z leczeniem – zakup leków, dojazdy do szpitala, dodatkowe konsultacje lekarskie i inne. 

Można ją wesprzeć na wiele sposobów:

  • wpłacając dowolną kwotę na zbiórkę: https://onkozbiorka.pl/teresa-bielowka  ,
  • udostępniając informacje o zbiórce,
  • przekazując 1,5% podatku w rocznym zeznaniu podatkowym – w odpowiedniej rubryce należy podać numer KRS Onkofundacji Alivia: 0000358654 oraz cel szczegółowy: Teresa Bielówka, koniecznie z numerem identyfikacyjnym: 111825.
Poprzedni artykułZatrzymała się przed przejściem, doszło do wypadku. Kobieta i niemowlę w szpitalu
Następny artykułHulajnogi Quick nie wrócą na wiosnę do Łańcuta