Strona główna Wiadomości Metamorfoza Pani Natalii: -9 kg z Projekt Zdrowie! Schudnij z dietetykiem jedząc...

Metamorfoza Pani Natalii: -9 kg z Projekt Zdrowie! Schudnij z dietetykiem jedząc smacznie i zdrowo!

999
0

Pani Natalia – waleczna i zdeterminowana! Oto bohaterka metamorfozy! W gabinecie Projekt Zdrowie schudła już 9 kg. Ale… to nie koniec! Walczymy o kolejne kilogramy!

Pani Natalia jest prawdziwą petardą! Mimo wielu spraw na głowie – dieta nigdy nie pozostaje z tyłu, dzięki czemu widać efekty. Przy szybkim tempie życia też da się jeść zdrowo! – mówi dietetyk Projekt Zdrowie.

Zapraszamy do wywiadu z Panią Natalią.

Dlaczego zdecydowała się Pani podjąć kurację z dietetykiem Projekt Zdrowie? 

Zdecydowałam się skorzystać z kuracji u dietetyka, ponieważ chciałam dowiedzieć się gdzie popełniam błędy żywieniowe oraz zmienić swoje nawyki żywieniowe, których nie udało mi się zmodyfikować podczas wcześniejszych kuracji – mówi bohaterka metamorfozy.

Czego obawiała się Pani najbardziej przed rozpoczęciem kuracji?

Obawiałam się, że pomimo kuracji moja waga będzie stać w miejscu, jednak efekty były widoczne bardzo szybko – dodaje Pani Natalia.

Co Panią pozytywnie zaskoczyło podczas trwania kuracji?

Zaskoczyło mnie to, że bardzo szybko waga spadała oraz, że było to łatwiejsze, niż myślałam. Dodatkowo wcale nie tęskniłam za starymi nawykami, co mnie zdziwiło. Moja dieta opiera się na podstawowych zasadach zdrowego żywienia, jest dla mnie przyjemnością, a nie obciążeniem – twierdzi bohaterka.

Czy zmieniły się Pani nawyki żywieniowe?

Zmieniły się diametralnie, jem regularnie oraz ograniczyłam cukier do minimum, co wcześniej nie było dla mnie łatwe. Teraz jest to dla mnie codziennością – dodaje z zadowoleniem.

Czy jest Pani zadowolona z kuracji prowadzonej przez panią dietetyk z Projekt Zdrowie? 

Jestem zadowolona. Otrzymałam sporo wsparcia, ale też zrozumienia i uśmiechu. Z zalet jakie mogę wymienić to na pewno komunikatywność i profesjonalizm. Spotkania przebiegają w miłej atmosferze, co uważam za bardzo ważny aspekt – zaznacza Pani Natalia.

6. Czy poleca Pani gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie?

Tak bardzo polecam gabinet oraz Panią dietetyk, która jest bardzo pozytywną osobą. Posiada dużą wiedzę i odpowiednie podejście do klienta. Z doświadczenia wiem, że nie każdy specjalista okazuje tyle wsparcia i serdeczności, dlatego bardzo to cenię – przyznaje bohaterka.

Jeśli tak jak Pani Natalia chcesz zmienić swoje nawyki i poprawić sylwetkę – zapraszamy do gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie w Łańcucie przy ul. Rynek 19. Oferujemy indywidualnie dostosowane diety i profesjonalną opiekę dietetyka. Serdecznie zapraszamy wszystkich na bezpłatne konsultacje dietetyczne, również w wersji on-line!

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Rynek 19

37-100 Łańcut

Tel. +48 510 643 650

E-mail: lancut@projektzdrowie.info

Dietetyk mgr Magdalena Pasieczna