Strona główna Gmina Łańcut Kolejne zderzenie z dziką zwierzyną. Mężczyzna w szpitalu

Kolejne zderzenie z dziką zwierzyną. Mężczyzna w szpitalu

209
0

Policjanci z Łańcuta pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj nad ranem w Rogóżnie. Wyniku dachowania osobowego peugeota, jedna osoba została ranna.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, przed godz. 5, na drodze krajowej nr 94. W stronę Łańcuta osobowym peugeotem jechał się 27-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. W pewnym momencie przed samochód 27-latka wybiegła sarna. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzania odbił w prawo i zjechał na pobocze. Tam utracił panowanie nad pojazdem, uderzył w betonowy przepust i dachował.

Ranny 27-latek trafił do szpitala. Mężczyzna w chwili wypadku był trzeźwy. W miejscu zdarzenia obowiązuje znak ostrzegający kierowców o możliwości wtargnięcia zwierzyny leśnej na drogę.

Policja po raz kolejny apeluje, by nie lekceważyć znaku ostrzegawczego „zwierzęta dzikie”. Przestrzegajmy ograniczenia prędkości w tych miejscach oraz zachowajmy szczególną ostrożność i obserwujmy pobocze drogi. Pamiętajmy również, aby przy śliskiej nawierzchni nie wykonywać gwałtownych manewrów pojazdem. Zwolnijmy, jeśli warunki panujące na drodze nie pozwalają bezpiecznie jechać z dozwoloną prędkością.