Strona główna Gmina Czarna Kierowca BMW wjechał do rowu. Miał prawie 3 promile

Kierowca BMW wjechał do rowu. Miał prawie 3 promile

206
0

W poniedziałek łańcuccy policjanci interweniowali wobec kierowcy bmw, który w Krzemienicy wjechał do przydrożnego rowu. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 3 promile alkoholu.

W poniedziałek około południa, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierującym bmw, który w Krzemienicy wjechał do przydrożnego rowu. Z przekazanych informacji wynikało, że kierowca pojazdu jest agresywny i nietrzeźwy.

Po przybyciu na miejsce, policjanci zastali świadków zdarzenia, którzy widząc bmw w przydrożnym rowie zatrzymali się, aby udzielić pomocy stojącemu przy samochodzie mężczyźnie. Kiedy zauważyli, że jest po alkoholu i robi się agresywny, postanowili o całym zajściu powiadomić policję. 

Kierowcą bmw okazał się 32-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie 3 promile alkoholu. 

Teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 32-latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do dwóch lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.