Strona główna Sport Jakub Fiszer nie jest już zawodnikiem klubu Sokół Łańcut

Jakub Fiszer nie jest już zawodnikiem klubu Sokół Łańcut

229
0

Do rozwiązania umowy doszło za porozumieniem stron. 23-letni zawodnik w klubie zagrał tylko pół rundy zasadniczej – swoją przygodę z Sokołem rozpoczął latem, a już dziś szuka nowego klubu.

Jakub Fiszer swoją karierę rozpoczynał jako zawodnik klubu Kormoran Sieraków. Później występował w II-ligowym Biofarmie Baskecie Suchy Las, po czym od 2015 roku został reprezentantem I-ligowej drużyny z Poznania. Szczególnie owocny był dla niego sezon 2017/18, w którym notował wysoką punktację. Zapewniło mu to przyjęcie do Rawlpluga Sokoła Łańcut, czołowej I-ligowej drużyny. Tu miał stać się pierwszoplanową postacią drużyny, jednak tak się nie stało. Powodów było kilka.

Jednym z nich była zapewne kontuzja, której ten 187-centymetrowy obwodowy uległ na początku sezonu. Po kilku meczach wrócił do gry, jednak nie mógł się wpasować w koncepcję trenera Dariusza Kaszowskiego, zagrał w 13 meczach średnio po 12 minut, nie osiągając wysokiej punktacji.

Podjęto więc decyzję o rozwiązaniu umowy, Fiszer pożegnał się z Sokołem Łańcut i obecnie szuka nowego klubu, choć czasu jest niewiele, gdyż okno transferowe do I ligi zamyka się w połowie stycznia.