Strona główna Miasto Łańcut Dziś mecz kolejki IV ligi. SPEC Stal Łańcut podejmie Izolatora Boguchwałę

Dziś mecz kolejki IV ligi. SPEC Stal Łańcut podejmie Izolatora Boguchwałę

112
0

W piątek ruszają mecze 13. kolejki rozgrywek IV ligi podkarpackiej. Drużyna SPEC Stali Łańcut o godz. 18:00 na własnym stadionie podejmie Izolatora Boguchwałę. Mecz zapowiada się arcyciekawie, ponieważ drużyna z Boguchwały znajduje się jedną pozycję niżej od biało-niebieskich z Łańcuta.

Po 12 spotkaniach Stal ma 26 punktów, zajmuje 4 miejsce, Izolator punktów 22 i 5. pozycję. Co ciekawe, 26 punktów liczy także trzecia w tabeli drużyna Cosmosu Nowotaniec. Batalia o podium wciąż trwa. Stalowcy mają szanse na zdobycie trzech oczek i wskoczenie na podium.

Mecze z „Izolacją” należą do kategorii tych trudnych dla łańcucian – w poprzednim sezonie dwukrotnie lepsi okazali się rywale: najpierw w debiucie na IV-ligowych boiskach SPEC Stal mimo prowadzenia uległa rywalom 2:1 tracąc bramki w końcówce spotkania, natomiast w rewanżu na wiosnę ponownie zwyciężyli zawodnicy z Boguchwały, tym razem 0:2.

SPEC Stal Łańcut przypomina, że w związku z prowadzonymi pracami drogowymi na ulicy Daszyńskiego kasa i brama wejściowa od strony ul. Daszyńskiego BĘDZIE NIECZYNNA

Wejście na stadion przy ul. Traugutta 11 odbywać się będzie wyłącznie od strony budynku klubowego przy ul. Traugutta.

Poprzedni artykułSkrzyżowanie w Krzemienicy będzie przebudowane
Następny artykułNietrzeźwi kierowcy zatrzymani przez policję