Strona główna Miasto Łańcut Dzień meczowy. SPEC Stal Łańcut podejmie u siebie MUKS Sokół Kolbuszową Dolną

Dzień meczowy. SPEC Stal Łańcut podejmie u siebie MUKS Sokół Kolbuszową Dolną

143
0

Po równych 48 godzinach od zakończenia ostatniego spotkania z rezerwami Stali Mielec już w piątek 9 września 2022 roku o godzinie 18:00 SPEC Stał Łańcut zagra w kolejce #7 IV ligi podkarpackiej z MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna.

Rywale Stali po środowym zwycięstwie przeskoczyli na 11 pozycję w tabeli (SPEC Stał Łańcut jest na miejscu 6). Sokoły rozpoczęły sezon od porażki na trudnym terenie w Krośnie 3:2, następnie zmierzyły się z czarnym koniem z Nowotańca ulegając 0:2, pierwsze punkty przyszły w Skołoszowie po zwycięstwie 2:4. Kolejny mecz to porażka 1:2 z Legionem, a pierwszy remis zawodnicy znad Nilu zanotowali z zawsze groźnym Izolatorem Boguchwała. W ostatniej kolejce po dramatycznym spotkaniu Sokół zanotował remontadę – z wyniku 0:2 po 22 minutach meczu zdołał wydrapać zwycięstwo 3:2 po dwóch bramkach Adriana Nowaka oraz decydującym trafieniu Mirosława Kmiotka.

Piątkowy mecz zapowiada się arcyciekawie – w poprzednim sezonie Stal na własnym stadionie zwyciężyła 4:1 natomiast w meczu na stadionie rywali łańcucianie zremisowali 2:2. A jak będzie tym razem?

Klub zaprasza na mecz- „Spotkajmy się pod kasztanami” podaje klub na oficjalnej stronie na Facebooku. Pierwszy gwizdek na Traugutta 11 o 18:00. Bilet cegiełka 10 zł, kobiety i młodzież do lat 18 wstęp bezpłatny.

Poprzedni artykułTrwają prace przy budowie Hali Sportowej przy SP3 [foto]
Następny artykułKonrad Baum lider DOC. wystąpi dziś w The Voice of Poland