Strona główna Wiadomości DEFO w Łańcucie!

DEFO w Łańcucie!

451
0

Już jutro w Łańcucie otwarcie nowego salonu DEFO oferującego sprzedaż telefonów i akcesoriów telefonicznych. DEFO jest oficjalnym punktem sprzedaży produktów marki 3mk, która głównie specjalizuje się w zabezpieczaniu smarftonów (ekranów i 3D).

W ofercie sklepu znajduje się ponad 1000 akcesoriów do najbardziej popularnych smartfonów, m.in.: szkła hartowane, folie ochronne, pokrowce, futerały, etui, uchwyty samochodowe, uchwyty rowerowe, ładowarki, adaptery, baterie. Produkty znanych i cenionych marek takich jak: 3mk, Spigen, Nillkin, Belkin, Samsung, Remax, iPaky, Rock, Hoco, Supcase, Baseus, Mercury, iOttie.

Dużym zainteresowaniem cieszą się w ostatnim czasie hybrydowe – nietłukące się szkła ochronne, które DEFO oferuje jako jedyny sklep w Leżajsku i okolicy. Wszystkie zakupione szkła i folie ochronne profesjonalnie montowane są w sklepie na życzenie klienta gratis.

DEFO gwarantuje niezmiennie wysoką jakość obsługi, co potwierdza 100% pozytywnych komentarzy i ocen Klientów na Fanpage’u oraz na Google.

DEFO telefony akcesoria
Adres: ul. 3-go Maja 1
37 – 100 Łańcut
Godziny otwarcia: pon. – pt.: 9:00 – 17:00
sob.: 9:00 – 13:00
Kontakt: 512 318 714
info@defo.com.pl
www.facebook.com/defoaccessories
www.defo.com.pl