Strona główna Historia Darmowe konsultacje dietetyczne w gabinecie Projekt Zdrowie w Łańcucie

Darmowe konsultacje dietetyczne w gabinecie Projekt Zdrowie w Łańcucie

295
0

W zimowych miesiącach pogoda nie zachęca nas do wychodzenia z domu. Rower zamieniamy na samochód, spacery na wieczory przed telewizorem, a wodę na herbatę z dużą ilością miodu. A później wyciągamy z szafy wiosenną garderobę i nasze ulubione szorty  krzyczą, że do lata wprawdzie coraz bliżej, ale nasza forma jest jeszcze zimowa. Wtedy często wpadamy na pomysły wiosennych detoksów, “diet cud” z internetu, czy całkowitych głodówek. I tak co roku… A co powiesz na to, żeby teraz było inaczej? Żeby wreszcie schudnąć zdrowo i skutecznie, bez efektu jojo?

Motywacja i nawyki

Wielokrotnie dieta kojarzy nam się z głodówką. Wydaje nam się, że im mniej będziemy jeść, tym szybciej zgubimy zbędne kilogramy. Jesteśmy ciągle głodni, rozdrażnieni i po kilku dniach tracimy motywację. Natomiast prawda jest taka, że żeby schudnąć trzeba jeść, ale oczywiście zdrowo.

Skuteczne odchudzanie nie polega na rygorystycznym eliminowaniu większości produktów, tylko na nauce zdrowych nawyków żywieniowych. Jeśli łudzimy się, że uda nam się to samodzielnie, to odpowiedzmy sobie na pytanie, ile razy już próbowaliśmy. Dlatego potrzebna nam jest pomoc dietetyka. Jesteśmy bowiem tak skonstruowani, że nic tak dobrze nie dopinguje nas do osiągania wyznaczonych przez nas celów, jak wsparcie innych. Kiedy pojawią się pierwsze stwierdzenia: “nie dam rady”, “nie potrafię sobie tego odmówić”, to właśnie dietetyk pomoże nam wytrwać w procesie odchudzania.

Z dietetykiem są wyniki

Odchudzanie z dietetykiem nie tylko przynosi szybsze efekty niż samodzielne próby zrzucenia nadmiarowych kilogramów, ale jest też zdrowe i bezpieczne. Pani Kasia schudła z nami  22 kg! Efekty udało się osiągnąć dzięki diagnozie problemu, ustaleniu celów oraz pracy nad nawykami zgodnie z indywidualnym planem żywieniowym przygotowanym przez dietetyka.

Dieta, która pasuje do każdego, nie istnieje. Musi być indywidualnie dobrana do potrzeb, trybu życia, rodzaju pracy, czy preferencji żywieniowych i uwzględniać stan zdrowia Pacjenta. Co więcej, musi być systematycznie aktualizowana, w oparciu o wyniki badań i uzyskiwane rezultaty. I tak jest właśnie w naszym gabinecie – tłumaczy Magdalena Pasieczna, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie.

Pierwsza konsultacja dietetyczna teraz bezpłatnie

Decydując się na spotkanie z dietetykiem 

w marcu, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Darmowa konsultacja obejmuje analizę składu ciała oraz badanie poziomu tkanki tłuszczowej. W trakcie spotkania dietetyk Magdalena Pasieczna poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie Ci, jak zmienić nawyki żywieniowe. Konsultacje odbywają się w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie w Łańcucie, pod adresem: ul. Rynek 19.

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 510 643 650 lub za pomocą poniższego przycisku “Umów się na wizytę”, który przeniesie cię do formularza kontaktowego.

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Rynek 19

37-100 Łańcut

Tel. +48 510 643 650

E-mail: lancut@projektzdrowie.info

Dietetyk mgr Magdalena Pasieczna

Poprzedni artykuł44-latek z gm. Żołynia nawoływał do zbrodni wobec uchodźców
Następny artykułWypadek na łańcuckim odcinku autostrady A4. 10-letni Ukrainiec w szpitalu