Strona główna Miasto Łańcut 79. Tour de Pologne w Łańcucie. Będzie piknik przy MDK

79. Tour de Pologne w Łańcucie. Będzie piknik przy MDK

275
0

3 sierpnia w Łańcucie startował będzie V etap tegorocznego kolarskiego wyścigu Tour de Pologne. Z tej okazji przy Miejskim domu Kultury, skąd wyruszą kolarze, przygotowano piknik.

Miasto Łańcut Miastem Współorganizatorem TOUR DE POLOGNE UCI WORLD TOUR Kolarska liga mistrzów znów zawita do Łańcuta, ale tym razem na dłużej Już 3 sierpnia 2022 przed Miejski Dom Kultury w Łańcucie o godz. 12:30 odbędzie się start 5. ETAPU największej imprezy kolarskiej w Polsce i jednej z największych imprez tego typu na świecie, czyli Tour de Pologne

Będziemy mieli niepowtarzalną okazję z bliska zobaczyć elitę najlepszych kolarzy z całego świata, zrobić sobie z nimi zdjęcie lub zgarnąć autograf.

My również, już od godz. 10:00 przygotowaliśmy dla Was szereg fantastycznych, rowerowych atrakcji zarówno dla dzieci i dorosłych. Będziecie mogli m.in. przejechać się rowerkiem cargo, rowerem trójkołowym, spróbować swoich sił na rowerach elektrycznych, czy pobawić się na dmuchanych zjeżdżalniach oraz jeść całkiem dobre smakołyki.

  • podało miasto.