Strona główna Gmina Czarna Znęcał się nad rodziną. 56-latek trafił na dwa miesiące do aresztu

Znęcał się nad rodziną. 56-latek trafił na dwa miesiące do aresztu

194
0

Policjanci interweniowali wobec pijanego 56-latka, który awanturował się, groził i stosował przemoc wobec swojej żony. Jak potwierdzono, mężczyzna od dłuższego czasu znęca się nad rodziną. Decyzją sądu, najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

W ubiegłą sobotę, policjanci zostali poinformowani o awanturze domowej, do której doszło w jednej z miejscowości gminy Czarna. Według przekazanych informacji, pijany mężczyzna wszczął awanturę, podczas której stosował przemoc wobec członków swojej rodziny.

Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Jak ustalili funkcjonariusze, 56-latek groził pozbawieniem życia oraz uderzał, popychał i szarpał swoją małżonkę. Mężczyzna był pijany i agresywny, nie stosował się do poleceń wydawanych przez policjantów.

Nie był to pierwszy przypadek przemocy w tej rodzinie. Mężczyzna od dłuższego czasu nadużywał alkoholu i znęcał się nad żoną i synem. Wcześniej, 56-latek był już skazany za przemoc wobec najbliższych. Sprawca przemocy został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu, 56-latek usłyszał zarzuty. Jednocześnie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny. W poniedziałek Sąd Rejonowy w Łańcucie zastosował wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie na okres dwóch miesięcy.