Strona główna Gmina Łańcut Zatrzymał się, by udzielić pomocy i doszło do zderzenia dwóch pojazdów

Zatrzymał się, by udzielić pomocy i doszło do zderzenia dwóch pojazdów

197
0

Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w Soninie. Wyniku zderzenia dwóch pojazdów do szpitala trafiła jedna osoba. Droga w miejscu wypadku przez pewien czas była nieprzejezdna.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 13 w Soninie, na drodze wojewódzkiej nr 881. Jak ustalono, w kierunku Łańcuta pojazdem marki Renault poruszał się 24-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, za nim, w tym samym kierunku jechał oplem 43-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renaultem zatrzymał się, gdyż zauważył leżącą na chodniku starszą kobietę, wtedy w tył jego samochodu uderzył opel.

Do szpitala trafił 24-latek, kierujący renaultem. Ratownicy udzielili również pomocy seniorce, która zasłabła na chodniku. W chwili zdarzenia obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.