Strona główna Miasto Łańcut Trampkarki Stali Łańcut wygrały wojewódzki finał turnieju „Piłkarska Kadra Czeka”

310
0

Kolejny sukces młodych piłkarek Stali Łańcut. Niedawno pisaliśmy o tym, że dziewczynki z rocznika 2012 zwyciężyły w wojewódzkim etapie turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” i w finałach w Warszawie zajęły wysokie V miejsce pokonując wiele drużyn z renomowanych szkółek w kraju. Dziś zawodniczki z rocznika 2007 zwyciężyły podkarpacki finał turnieju „Piłkarska Kadra Czeka”.

#StaloweDziewczyny wygrały dzisiejszy turniej rozgrywany w Grodzisku Dolnym w kategorii U-15. Nasze trampkarki pokonały 5:1 Grodziszczankę Grodzisko Dolne (bramki: Zofia Szpunar x4, Natalia Barnat) i 10:0 Azalię Wolę Zarczycką (bramki Zofia Szpunar x4, Zuzanna Golec x3, Kamila Wodzińska, Emilia Lewczak i Liliana Malita) i w dniach 18-21 lipca zagrają w finale ogólnopolskim w Zamościu.

Skład: Anastazja Dec, Kaja Harsze, Natalia Barnat, Julia Piętowska, Marlena Dec, Zuzanna Mączka, Kamila Wodzińska, Zuzanna Golec, Emilia Lewczak, Zofia Szpunar, Liliana Malita, Lena Olejnik

Organizatorem turnieju był podkarpacki odział Krajowego Zrzeszenia LZS na czele z prezesem Józefem Krzywonosem oraz Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

W środę w Łańcucie odbędzie się podkarpacki finał turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” dla chłopców i dziewczynek z rocznika 2009.

SPEC Stal Łańcut mocno postawiła na futbol kobiecy. W nowym sezonie zgłoszona zostanie pierwsza w historii seniorska drużyna kobiet.