Strona główna Miasto Łańcut SPEC Stal Łańcut przegrywa u siebie z MKS Kańczuga

SPEC Stal Łańcut przegrywa u siebie z MKS Kańczuga [FOTO]

344
0

Stal przed tym meczem zgromadziła 6 punktów w 5 meczach, MKS rozegrał jedno spotkanie więcej, ale zdobył jedynie 4 punkty.

W niedzielę przy Traugutta 11 został rozegrany siódmy mecz w rozgrywkach IV Ligi Podkarpackiej. SPEC Stal Łańcut podjęła u siebie MKS Kańczugę.

Kibice z Łańcuta liczyli na zwycięstwo, jednak goście po słabszym początku spotkania zaczęli dominować i kontrolować spotkanie. W pierwszej połowie mecz był przerwany na kilkanaście minut w związku z kontuzją jednego z graczy MKS Kańczugi, któremu wybito bark. Zawodnik został przewieziony do szpitala, na stadionie pojawiła się karetka. Mecz zakończył się wynikiem 2:5.

Bramki dla Stali: Konrad Buć i Tomasz Walat

Stal: Słysz – Cwynar, Sokolenko, Kmuk, Kuca P. Wójcik, Mach, N. Paczocha, Dudek-Buć, Róg

MKS: Przewrocki- Mikłasz, Borcz, Cieleń, Gurak-Struś, Barszczak, Dziedzic, Piestrak, Cichy-Ostrzywilk

Po siedmiu meczach łańcucianie zajmują 18 miejsce w tabeli. Liderem jest druga drużyna Stali Mielec.