Strona główna Gmina Łańcut Kolejna piękna metamorfoza w Projekt Zdrowie: Pani Magda schudła 15 kg!

Kolejna piękna metamorfoza w Projekt Zdrowie: Pani Magda schudła 15 kg!

184
0

Pani Magda, to kobieta o niekończących się pokładach pozytywnej energii i uśmiechu, która w pięknym stylu rozprawiła się z ciążącymi kilogramami! Droga nie była usłana różami, bo pojawiało się sporo wyjazdów oraz spotkań, czyli potencjalnie „zagrażających” diecie zdarzeń, ale Pani Magda, dzięki wskazówkom dietetyka Projekt Zdrowie potrafiła zachować w tym wszystkim odpowiedni balans.

Co zmotywowało Panią do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie?

Głównym powodem, dla którego postanowiłam skorzystać z pomocy dietetyka, był brak samoakceptacji. Nie mogłam pogodzić się z tym, jak wyglądam. Dodatkowo, moja otyłość stała się przyczyną problemów zdrowotnych.

Jak ocenia Pani współpracę z dietetykiem oraz system cotygodniowych spotkań?

Praca z Panią Dietetyk była świetna i bardzo pomocna w budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Systematyczne spotkania były potrzebne, aby kontrolować efekty mojej pracy nad sobą. Widząc mniejsze wartości na wadze, czułam, że moja motywacja do działania jest jeszcze większa.

Czy zaproponowana dieta spełniła Pani oczekiwania?

Oczywiście, że tak! Porcje były wystarczające. Nawet czasami miałam wrażenie, że posiłków jest za dużo, a efekty redukcji i tak były zauważalne 🙂 Cieszę się, że „bycie na diecie” nie wykluczyło mnie z „normalnego” życia i mogłam w pełni cieszyć się weekendowymi wyjazdami ze znajomymi czy spotkaniami z rodziną.

Czy jest Pani zadowolona z uzyskanych efektów? Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?

Jestem bardzo zadowolona i bardzo się sobie podobam. Mniejszy rozmiar jest super! Jednak, jak to mówią, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa i będę dalej nad sobą pracować.

Wiosna to dobry czas na działanie! Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem Projekt Zdrowie Łańcut by tak jak pani Magda cieszyć się niesamowitą metamorfozą wyglądu, samopoczucia i zdrowia!

Darmowa konsultacja obejmuje analizę składu ciała, badanie poziomu tkanki tłuszczowej oraz wieku metabolicznego. W trakcie spotkania dietetyk Magdalena Pasieczna poda też wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu. Nasz gabinet znajduje się przy ul. Rynek 19 w Łańcucie, prowadzimy również konsultacje on-line! Zapisu można dokonać pod numerem 510 643 650 lub klikając poniższy przycisk “Umów się na wizytę”. 

PROJEKT ZDROWIE ŁAŃCUT
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
ul. Rynek 19
37-100 Łańcut
Tel. +48 510 643 650
E-mail: lancut@projektzdrowie.info

Dietetyk mgr Magdalena Pasieczna