Strona główna Gmina Czarna Czołowe zderzenie w Dąbrówkach! Dwie osoby w szpitalu

Czołowe zderzenie w Dąbrówkach! Dwie osoby w szpitalu

227
0

Śliska nawierzchnia i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze były przyczyną wypadku, do którego doszło dzisiaj nad ranem w miejscowości Dąbrówki. W wyniku czołowego zderzenia pojazdów do szpitala trafiły dwie osoby.

Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło po godz. 7 na drodze powiatowej relacji Dąbrówki – Czarna. Jak wstępnie ustalili policjanci sprawcą zdarzenia był 18-letni kierowca pojazdu marki Audi. Młody kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na śliskiej jezdni utracił panowanie nad pojazdem. Następnie jego samochód czołowo uderzył w jadącego z naprzeciwka opla. 

Do szpitala trafili obaj kierowcy. W chwili zdarzenia byli trzeźwi. Droga jest zablokowana. Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy kierują na objazdy.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagę, a także dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach. Pamiętajmy, że na śliskiej nawierzchni bardzo łatwo wpaść w poślizg, a w konsekwencji doprowadzić do kolizji czy wypadku.

Poprzedni artykułNie zobaczymy ich wiosną na Traugutta. Trzech zawodników Stali odchodzi
Następny artykułPierwszy rozrusznik serca wszczepiony w Łańcucie